Różany Ogród Sztuki

 

16 lipca po raz kolejny braliśmy udział w cyklicznej imprezie pt. "Różany Ogród Sztuki".

Przygotowaliśmy warsztaty teatralno-muzyczne, którym towarzyszył śpiew, taniec, ruch, improwizacja, gra na instrumentach przy barwnej i przejmującej opowieści. Dzięki niej dzieci mogły odnaleźć w sobie różne uczucia i emocje, niektóre już im znane, a niektóre zupełnie nowe. Dowiedziały się jak ważna jest przyjaźń i na czym polega.

W nawiązaniu do naszej opowiści, dzieci miały także możliwość udziału w warsztatach twórczych. Zadaniem najmłodszych było zdobienia skrzydeł motyla przy użyciu najrozmaitszych technik i materiałów plastycznych. Puszczając wodzy fantazji, pracując indywidualnie, czy w małych grupkach, samodzielnie czy całymi rodzinami, zanurzały się w letnim słońcu i kolorach, by stworzyć najbardziej oryginalne dzieła.

Na Różance pojawiliśmy się także 20 sierpnia, umilając czas naszych milusińskich warsztatami plastycznymi. Dzieci miały możliwość odkrycia swoich talentów malarskich podczas wspólnego malowania na trawie. Stworzyły także kolorową, pachnącą dobrą zabawą łąkę z kwiatków z bibuły.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!