Expert KIDS w „Różanym Ogrodzie Sztuki”

W poniedziałek 31 maja gościliśmy w Przedszkolu przy ul. Myśliwskiej w Międzyzdrojach. Z okazji święta najmłodszych – Dnia Dziecka, dyrekcja oraz panie nauczycielki w przedszkolu, zorganizowały dla maluchów oraz rodziców piknik, a w trakcie niego liczne gry, zabawy oraz konkursy.EXPERT Kids także przyłączył się do obchodów, zapraszając wszystkich chętnych do zabawy podczas prowadzonych przez siebie warsztatach muzyczno – ruchowych po angielsku (Musical Babies) oraz Twórczych Warsztatach Plastycznych, podczas których maluchy dały się ponieść fantazji. Powstałe w ten sposób bajkowe i kolorowe prace zdobią korytarze przedszkola w Międzyzdrojach.

29 maja 2010 r. w „Różanym Ogrodzie Sztuki” ruszył kolejny letni cykl artystyczny, w myśl którego, w każdy weekend, przez cały okres wakacji będzie można skorzystać z licznych atrakcji artystycznych, kulturowych i twórczych.Na inauguracji nie zabrakło także EXPERT Kids.
W związku z Rokiem Chopinowski, tegoroczne atrakcje Różanego Ogrodu Sztuki, także poświęcone są twórczości Fryderyka Chopina. Zainspirowani tym tematem, postawiliśmy najmłodszym nie lada wyzwanie. Przy scenie postawiony został naturalnych wymiarów fortepian, który maluchy wraz z rodzicami mogli ozdabiać wybranymi przez siebie technikami, przy użyciu rozmaitych materiałów.Efekty pracy i zaangażowania podziwiać można na zdjęciach.